-

گروه تولیدی تاپ بگ که همواره در صنعت چاپ و تبلیغات و در راستای جلب رضایت مشتریان پیش قدم بوده است، با طراحی و تولید ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان ممکن به طور اختصاصی و به صورت متنوع و با کیفیتی متمایز از سایر رقبا تحولی چشمگیر در عرصه ساخت و تولید ساک های دستی پارچه ای ایجاد نموده است.

ایرانی زیبا با تکنولوژی روز

اهمیت حفاظت از محیط زیست و اقدامات انجام شده در اکثر کشورهای جهان مبنی بر کاهش آلاینده های زیست محیطی همچون پلاستیک پلیمری ، ما را بر آن داشت که دراین مسیر قدمی برداریم.
براساس تحقیقات انجام شده تنها در ایران سالانه بیش از 3 میلیون تن پلاستیک تولید میشود؛ بیشتر این پلاستیک ها با دوام هستند و صدها سال طول میکشد تا به خودی خود تجزیه و نابود شوند. کیسه های پلاستیکی( نایلون) یکی از این موارد است که مصرف بالایی در کشور ما دارد.
در این راستا محققان ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی طراحی کردند که بزرگترین امتیازش سازگاری با محیط زیست است . این ساک دستی ها با استفاده از الیاف بافته نشده تهیه میشوند که جنس آن از پروپیلن( نان اون) و کاملا ضد آب است .

اگر شرکتها و همه صاحبان مشاغل گوناگون، به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی ، از ساک دستی های سوزنی در نمایشگاهها ،سمینارها و موارد مصرفی خود استفاده کنند، تاثیر مثبت آن را در حفظ محیط زیست ایران عزیزمان مشاهده می کنیم .
با استفاده صحیح از آنچه متخصصین آن را توصیه می کنند، حتی دیگر نیازی به قطع انبوهی از درختان برای تولید ساکهای کاغذی و مقوایی نیست؛ استفاده از ساک دستی های سوزنی به نوعی حمایت از محیط زیست نیز به شمار می آید.
امتیاز این ساک دستی های سوزنی نسبت به سایر کیسه ها:
-46 درصد کمتر از کیسهای پلاستیکی ترکیبات نفتی دارند.
-استفاده نکردن از ماده پ.پ که در انواع تولیدات پلاستیکی وجود دارد و مانع تجزیه شدن این مواد در محیط زیست میشود.
-درفرآیند تولید 4برابر انرژی و 6 برابر آب کمتر مصرف میشود.
-در صورت دور انداختن 240 روز یا کمتر در معرض تابش خورشید باشد ازبین میروند.

ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی با ماندگاری بالا ابزار تبلیغاتی ارزان با نام و طرح شما در سایزهای مختلف ومدلهای متنوع میباشند.

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی ,
تاريخ : يکشنبه 17 تير 1397 | 12:09 | نویسنده : سارا راد |